Hakkımızda

HRD Europe, yatırım, yönetim, analiz ve raporlama, finans, yazılım ve tasarım mühendisliği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Neden Biz?

Hakkımızda

Karşılıklı Güven

İşiniz bize emanet ve işinizi doğru bir şekilde kaynaklamak için birbirimize güveniyoruz.

Gizlilik

Ticari sırlarınızın, ticari bilgilerinizin, fikri mülkiyetinizin ve kişisel verilerinizin gizliliğini kesinlikle koruyoruz.

Medya, inşaat, sağlık, turizm ve ihracat sektörlerinde serbest danışmanlık ve üst düzey yönetici liderlik deneyimine dayalı, geniş bir işletme, finans ve hukuk profesyonelleri ağı ile 2020 yılında kurulan girişimimiz HRD Europe, sektörel tecrübesinin yanı sıra, engin deneyim ve bilgi birikimi ile sizi organizasyonunuzun bir parçası gibi anlayarak verimli çözümler sunar.

HRD Europe, yatırım, yönetim, analiz ve raporlama, finans, yazılım ve tasarım mühendisliği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

İşletmelere yalnızca harici bir danışman olarak değil, aynı zamanda özelleştirilmiş ve verimli çözümler sunarak, kuruluşların gerçek bir parçası gibi hareket ederek ve müşterilerin sektörlere katkılarını küresel olarak artırarak geleceği şekillendirmek asıl gayemizdir.

Dürüstlük

Danışmanlık hizmetlerimizde adil rekabeti, dürüstlüğü ve sorumlu eylemi onurlandırırız.

Başarılarımız

+ 0

Başarılı Proje

Ulusal ve uluslararası pazarda sonuçlandırılmış ve başarıya ulaşmış proje sayımız.

0

İş Ortaklarımız

Farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası pazarda birlikte başarıya ulaştığımız iş ortaklarımız.

0

Yıllık Deneyim

Medya, inşaat, sağlık, turizm ve ihracat sektörlerinde serbest danışmanlık ve üst düzey yönetici liderlik deneyim süremiz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimizle ilgili talep ve önerilerinizi değerlendirerek size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak sorularınıza en kısa zamanda cevap bulabilirsiniz.